Komunikacja W Rodzinie - Wychowanie Dzieci 1A

Co?
„Komunikacja w rodzinie – wychowanie dzieci” 1A, to pierwsza część dłuższego cyklu o komunikacji. Rekolekcje wprowadzają uczestników w tajemniczy, czasem nierozpoznany dotąd świat małżeńskich relacji. Żyjąc zanurzeni w naszej codzienności nie zdajemy sobie sprawy z wielu rzeczy, które mają wielki wpływ na nasze samopoczucie, zachowania i wybory, a przede wszystkim relacje ze współmałżonkiem i dziećmi. W tym czasie rekolekcji zaprosimy najlepszego NAUCZYCIELA , LEKARZA i PANA – Jezusa Chrystusa aby pomógł nam je owocnie przeżyć.

Terminy

  • 23 – 29 sierpnia 2021
  • 30 września – 3 października 2021
  • 10 – 14 listopada 2021
  • 5 – 9 stycznia 2022

Jak?
Rekolekcje mają charakter warsztatowy, dający możliwość natychmiastowego nie tylko przećwiczenia poznanych treści ale ich doświadczenia ich oraz wprowadzenia w swoje życie, a także w życie swojego małżeństwa i rodziny.

Dla kogo?
Dla rodzin i małżeństw (zapraszamy z dziećmi) zrzeszonych w różnych ruchach i niezrzeszonych, dla osób samotnych i żyjących w pojedynkę, dla rodziców i dzieci, babć i dziadków, synów i ojców, matek i córek.
Rekolekcje są organizowane są przez Domowy Kościół, jednak każdy może wziąć w nich udział, są otwarte dla wszystkich.

Przez kogo?
Warsztaty będzie prowadzić Para Prowadząca i jednocześnie organizatorzy Karina i Adam Klose, Maria Zielińska oraz ks. Gabriel Pisarek SCJ – sercanin.
Opiekę nad dziećmi zapewni grono doświadczonych opiekunów zaś o oprawę muzyczną postara się najlepszy z możliwych muzyczny.

Gdzie?
Dom Rekolekcyjny Księży Sercanów – Przystań dla Rodzin, ul. Strzelecka 42, 46-200 Kluczbork.

Do kogo się zgłaszamy?
Poprzez stronę Domowego Kościoła, zakładka rekolekcje: http://www.dk.oaza.pl/rekolekcje/.
Zgłoszenia przyjmuje Karina Klose, klosekarina@gmail.com

 

Dotychczasowe rekolekcje