Komunikacja w rodzinie – wychowanie dzieci 1A i 2

Ostatni tydzień rekolekcji wakacyjnych w Domu Księży Sercanów „Przystań dla rodzin” wypełniła komunikacja w małżeństwie i rodzinie – wychowanie dzieci. W rekolekcjach wzięło udział 15 rodzin z całej Polski. Ze Szczecina, Łukowa, Poznania, okolic Płocka, Krakowa, Wrocławia i Bielska. Była także jedna rodzina z Manchester’u w Anglii. Tygodniowe rekolekcje od 19 do 25 sierpnia – oprócz codziennych warsztatów z Komunikacji  i wychowania dzieci – wypełniał codzienny Namiot Spotkania, jutrznia i Msza Święta, adoracja, modlitwa małżonków i dialog małżeński. Uczestnicy byli zauroczeni domem oraz okolicą, a w dniu wyjazdu wyrażali chęć powrotu.

 

– Były to bardzo dobre warsztaty z komunikacji. Świetnie prowadzone, z zaangażowaniem prowadzących i księdza.

– Niesamowite rekolekcje. Bardzo wysoki poziom merytoryczny. Doświadczyłem również głębokich doznań duchowych. Dziękuję i Bóg zapłać. Warsztaty dały mi zrozumienie i zachęciły do pracy nad drogą, którą chciałabym podążać ucząc swoje dzieci.

– Podobały mi się rekolekcje. I to w jaki sposób były przeprowadzone – systemem warsztatowo przeżyciowym. Panowała miła atmosfera i brak presji. Najważniejsze momenty – to adoracja Najświętszego Sakramentu ze współmałżonkiem, z modlitwą o przebaczenie, uwielbienie. Każda z nich była bardzo ważna. Najcenniejsze – spotkanie z Żywym Bogiem!
Diakonia świetnie zajmowała się dziećmi…

Przygotowanie i prowadzenie rekolekcji na najwyższym poziomie, poczynając od warsztatów po śpiew. Ważna też dostępność i otwartość prowadzących.

Written By
More from D.K.
Komunikacja w Rodzinie – Wychowanie Dzieci
To nie randka w ciemno ale kolejna edycja Komunikacji w rodzinie :)....
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *