Przystań dla Rodzin

Dom Rekolekcyjny Księży Sercanów – Przystań dla Rodzin, ukierunkowany jest na duszpasterstwo rodzin i małżeństw. Zapraszamy zatem wszystkie rodziny nie zrzeszone w jakimkolwiek ruchu ale i także te przynależące do różnych wspólnot na spotkania rekolekcyjne i sesje tematyczne dotyczące różnorodnych dziedzin życia małżeńskiego i rodzinnego.

Rekolekcje są prowadzane przez Księży Sercanów z naszego domu rekolekcyjnego ale także przez Sercanów z poza niego, a szczególnie przez samych małżonków, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem małżeńskim i zawodowym służą innym. Tematy naszych spotkań dotyczą: życia modlitewnego małżonków i rodzin, Biblii, relacji małżeńskich, dialogu, wychowania dzieci, komunikacji małżeńskiej, finansów w rodzinie, pożycia małżeńskiego i wielu innych bardzo istotnych sfer.

Na rekolekcje w zależności od tematyki są zapraszani sami małżonkowie ale także i ze swoimi pociechami, dla których jest wówczas przygotowany osobny program realizowany pod opieką dorosłych opiekunów.

Naszym marzeniem jest by ten dom stał się prawdziwą Przystanią dla małżeństw i rodzin. Dlatego też wszyscy chętni udziału w naszych rekolekcjach są tutaj mile widziani i oczekiwani.

Nasz Dom

 

Nasza okolica

 

Remont i przebudowa