Komunikacja w rodzinie – wychowanie dzieci, maj 2019

Kolejna edycja naszych sztandarowych rekolekcji dobiegła końca! Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, a tych, którzy jeszcze nie byli zachęcamy do „zacumowania w Przystani dla rodzin” i wzięcia udziału w rekolekcjach. Niech zachęcą was poniższe fotografie, a także świadectwa uczestników.

***

Rekolekcje były dla mnie czasem pogłębienia więzi ze współmałżonkiem. To był piękny, błogosławiony czas. Najważniejszym dla mnie czasem była adoracja małżeńska przed Najświętszym Sakramentem. Najtrudniejszym momentem – dialog małżeński przeprowadzony po sprzeczce, dlatego był tak trudny i emocjonalny.

Chcę podziękować za dzielenie się swoim życiem podczas pracy w grupach. Przykłady z życia są dla mnie zawsze bardziej wartościowe niż przykłady książkowe.

***

Rekolekcje przeżyłam bardzo dobrze. Zdobyłam dużo wiedzy i poznałam super ludzi w serdecznej atmosferze. Najważniejszym momentem rekolekcji była adoracja obrazu Świętej Rodziny i modlitwa przebaczenia. Prowadzący rekolekcje byli bardzo dobrze przygotowani. Zajęcia były ciekawe i prowadzone w sprzyjającej atmosferze. Diakonia młodzieżowa i muzyczna na „pięć”. Polecę te rekolekcje znajomym. Warto było przyjechać.

***

Jestem bardzo zadowolony z przeżytych rekolekcji i mam nadzieję wprowadzić w życie jak najwięcej. Trudno mi wybrać jeden najważniejszy moment. Ważne były: czuwanie nocne, dialog małżeński, nawet dzień wolny był potrzebny. Przygotowanie i prowadzenie rekolekcji było perfekcyjne zarówno pod względem duchowym jak i bytowym. Widać, że ktoś poświęcił wiele czasu i przemyśleń oraz modlitwy, by tak wszystko zagrało.

Rodzinne ognisko w parku przed domem rekolekcyjnym
Rodzinne ognisko w parku przed domem rekolekcyjnym
Rodzinne ognisko w parku przed domem rekolekcyjnym
Przygotowywanie dzieci do wyjścia na spacer
Przygotowywanie dzieci do wyjścia na spacer
Warsztaty dla rodziców
Warsztaty dla rodziców
Warsztaty dla rodziców
Wprowadzenie do dialogu małżeńskiego
Dialog małżeński przy dźwiękach jazzu
Rodzinny obiad

Written By
More from D.K.
Rekolekcje kapłańskie
W ciągu minionego tygodnia odbyła się już ostatnia w tym roku seria...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *