Komunikacja w rodzinie – wychowanie dzieci 1B

Piętnaście rodzin wraz ze swoimi pociechami brało udział w kolejnej już edycji rekolekcji o wychowaniu i komunikacji. Cieszę się one niezwykłą popularnością dlatego i tym razem lista rezerwowa była tak samo długa jak lista uczestników. O atmosferze i rekolekcyjnych treściach niech zaświadczy poniższa relacja:

“Czas spędzony na rekolekcjach był czasem niezwykle bogatym. W tym wypadku bynajmniej nie jest to banalny slogan, który często używamy, by określić czas lub stan, który przeżyliśmy na katolickich spotkaniach.”

“Czas wolny jest dla naszej rodziny tak cennym i niezwykłym darem, iż przed podjęciem decyzji solidnie rozważamy argumenty za i przeciw.”

“Wybór tego miejsca, a co najważniejsze tematyka oraz forma rekolekcji to piękny dar, który otrzymała wraz z moją rodziną na całe życie. Park, las, zbiornik wodny, place zabaw, boiska, skatepark, to walory które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie klasztoru i pozwalają aktywnie z rodziną spędzić czas wolny. Jednak nie to jest najważniejsze.”

“Najważniejsze jednak to warsztaty, w których mogliśmy uczestniczyć wspólnie z mężem. Stanowiły one dla nas źródło praktycznej wiedzy o komunikacji z dziećmi i ze sobą nawzajem. Warsztaty mimo, że dotyczyły trudnych problemów były prowadzone ciekawie, z szacunkiem dla drugiego człowieka i z poczuciem humoru. Z czystym sercem i sumieniem polecamy.”

Agnieszka i Irek

Napisany przez

Ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał. (1P 1, 15)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *