Komunikacja w rodzinie – wychowanie dzieci 1B

Piętnaście rodzin wraz ze swoimi pociechami brało udział w kolejnej już edycji rekolekcji o wychowaniu i komunikacji. Cieszę się one niezwykłą popularnością dlatego i tym razem lista rezerwowa była tak samo długa jak lista uczestników. O atmosferze i rekolekcyjnych treściach niech zaświadczy poniższa relacja:

“Czas spędzony na rekolekcjach był czasem niezwykle bogatym. W tym wypadku bynajmniej nie jest to banalny slogan, który często używamy, by określić czas lub stan, który przeżyliśmy na katolickich spotkaniach.”

“Czas wolny jest dla naszej rodziny tak cennym i niezwykłym darem, iż przed podjęciem decyzji solidnie rozważamy argumenty za i przeciw.”

“Wybór tego miejsca, a co najważniejsze tematyka oraz forma rekolekcji to piękny dar, który otrzymała wraz z moją rodziną na całe życie. Park, las, zbiornik wodny, place zabaw, boiska, skatepark, to walory które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie klasztoru i pozwalają aktywnie z rodziną spędzić czas wolny. Jednak nie to jest najważniejsze.”

“Najważniejsze jednak to warsztaty, w których mogliśmy uczestniczyć wspólnie z mężem. Stanowiły one dla nas źródło praktycznej wiedzy o komunikacji z dziećmi i ze sobą nawzajem. Warsztaty mimo, że dotyczyły trudnych problemów były prowadzone ciekawie, z szacunkiem dla drugiego człowieka i z poczuciem humoru. Z czystym sercem i sumieniem polecamy.”

Agnieszka i Irek

Written By
More from D.K.
ORAR I° 12 – 16 luty 2022r.
Rekolekcje zostały zorganizowane przez Domowy Kościół Archidiecezji Łódzkiej. Odbyły się w bardzo...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *