Zaproszenie na Wakacje z Bogiem

Drodzy małżonkowie, kochane rodziny!

Pragnę Was serdecznie zaprosić do spędzenia wakacyjnego i rodzinnego wypoczynku w Domu Rekolekcyjnym Księży Sercanów – Przystań dla Rodzin w Kluczborku. Istnieje możliwość wyboru dowolnego terminu po wcześniejszym mailowym zgłoszeniu. Wszystkie dane potrzebne do zgłoszenia znajdziecie poniżej. Pobyt u nas umożliwi spędzenie upragnionych wakacji z rodziną w przepięknej lokalizacji z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Ofertę kierujemy do rodzin chrześcijańskich, co otwiera możliwość przebywania Wam i dzieciom w gronie ludzi, których łączą podobne wartości  oraz styl życia. Każdego dnia rano przed śniadaniem dla chętnych będzie możliwość uczestniczenia we Mszy św. zaś wieczorem po kolacji będzie adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi również dla chętnych. Dom jest usytuowany pomiędzy pięknym miejskim parkiem z malowniczymi alejkami, stawem  i fontanną, a lasem. Około kilometra od domu znajduje się zbiornik retencyjny z plażą i wypożyczalnią sprzętu pływającego. Do dyspozycji jest kilka boisk o różnej nawierzchni i wielkości, a także dwa place zabaw dla dzieci. W ośrodku posiadamy kilkanaście rowerów różnej wielkości wypożyczanych nieodpłatnie dla naszych gości. Dysponujemy parkingiem, miejscem na ognisko, grillem, ogrodzonym i bezpiecznym terenem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami znajdującymi się na naszej stronie internetowej. Polecamy szczególnie zakładki: fotografie oraz filmy. Ufam, że spotkamy się na wspólnym wypoczynku w Kluczborku!

~ pamiętający w modlitwie, ks Gabriel Pisarek scj

email do zgłoszenia: kluczborksercanie@gmail.com

Propozycje kosztów:

Pobyty do czterech dni włącznie – opłata za dzień z pełnym wyżywieniem osoba dorosła i dzieci powyżej 13 lat – 80 zł; dzieci do 13 lat – 40 zł (liczy się dzień urodzin); dzieci do 2 lat – 50 zł za cały pobyt niezależnie od ilości dni.

Pobyty powyżej czterech dni – opłata za dzień z pełnym wyżywieniem osoba dorosła i dzieci powyżej 13 lat – 70 zł; dzieci do 13 lat – 35 zł (liczy się dzień urodzin); dzieci do 2 lat – 70 zł za cały pobyt niezależnie od ilości dni.

Warto zobaczyć:

Zaproszenie na Wakacje z Bogiem w Przystani dla Rodzin – zobacz nasz dom i przyjedź do Domu Rekolekcyjnego w Kluczborku

Filmy o mieście Kluczbork:
https://www.youtube.com/watch?v=nAk55Q-D5Xs
https://www.youtube.com/watch?v=qYOTMk4wo2U&t=3s

Filmy o naszym domu:
https://www.youtube.com/watch?v=-PRoHZWVrJE&t=3shttps://www.domrekolekcyjnykluczbork.pl/filmy/

Nasz Dom i Okolica

email do zgłoszenia: kluczborksercanie@gmail.com

www.domrekolekcyjnykluczbork.pl
Facebook.com/Dom-Rekolekcyjny-Kluczbork

Adres: ul. Strzelecka 42, 46-200 Kluczbork
Nr konta: 48 1240 1662 1111 0010 9877 7166

Written By
More from D.K.
Przypatrzcie się powołaniu waszemu!
Pod takim właśnie tytułem trzydziestu kapłanów z sześciu diecezji przeżyło swoje doroczne...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *