Zaproszenie na Wakacje z Bogiem

Drodzy małżonkowie, kochane rodziny!

Pragnę Was serdecznie zaprosić do spędzenia wakacyjnego i rodzinnego wypoczynku w Domu Rekolekcyjnym Księży Sercanów – Przystań dla Rodzin w Kluczborku. Istnieje możliwość wyboru dowolnego terminu po wcześniejszym mailowym zgłoszeniu. Wszystkie dane potrzebne do zgłoszenia znajdziecie poniżej. Pobyt u nas umożliwi spędzenie upragnionych wakacji z rodziną w przepięknej lokalizacji z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Ofertę kierujemy do rodzin chrześcijańskich, co otwiera możliwość przebywania Wam i dzieciom w gronie ludzi, których łączą podobne wartości  oraz styl życia. Każdego dnia rano przed śniadaniem dla chętnych będzie możliwość uczestniczenia we Mszy św. zaś wieczorem po kolacji będzie adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi również dla chętnych. Dom jest usytuowany pomiędzy pięknym miejskim parkiem z malowniczymi alejkami, stawem  i fontanną, a lasem. Około kilometra od domu znajduje się zbiornik retencyjny z plażą i wypożyczalnią sprzętu pływającego. Do dyspozycji jest kilka boisk o różnej nawierzchni i wielkości, a także dwa place zabaw dla dzieci. W ośrodku posiadamy kilkanaście rowerów różnej wielkości wypożyczanych nieodpłatnie dla naszych gości. Dysponujemy parkingiem, miejscem na ognisko, grillem, ogrodzonym i bezpiecznym terenem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami znajdującymi się na naszej stronie internetowej. Polecamy szczególnie zakładki: fotografie oraz filmy. Ufam, że spotkamy się na wspólnym wypoczynku w Kluczborku!

~ pamiętający w modlitwie, ks Gabriel Pisarek scj

email do zgłoszenia: kluczborksercanie@gmail.com

Propozycje kosztów:

Pobyty do czterech dni włącznie – opłata za dzień z pełnym wyżywieniem osoba dorosła i dzieci powyżej 13 lat – 80 zł; dzieci do 13 lat – 40 zł (liczy się dzień urodzin); dzieci do 2 lat – 50 zł za cały pobyt niezależnie od ilości dni.

Pobyty powyżej czterech dni – opłata za dzień z pełnym wyżywieniem osoba dorosła i dzieci powyżej 13 lat – 70 zł; dzieci do 13 lat – 35 zł (liczy się dzień urodzin); dzieci do 2 lat – 70 zł za cały pobyt niezależnie od ilości dni.

Warto zobaczyć:

Zaproszenie na Wakacje z Bogiem w Przystani dla Rodzin – zobacz nasz dom i przyjedź do Domu Rekolekcyjnego w Kluczborku

Filmy o mieście Kluczbork:
https://www.youtube.com/watch?v=nAk55Q-D5Xs
https://www.youtube.com/watch?v=qYOTMk4wo2U&t=3s

Filmy o naszym domu:
https://www.youtube.com/watch?v=-PRoHZWVrJE&t=3shttps://www.domrekolekcyjnykluczbork.pl/filmy/

Nasz Dom i Okolica

email do zgłoszenia: kluczborksercanie@gmail.com

www.domrekolekcyjnykluczbork.pl
Facebook.com/Dom-Rekolekcyjny-Kluczbork

Adres: ul. Strzelecka 42, 46-200 Kluczbork
Nr konta: 48 1240 1662 1111 0010 9877 7166

Napisany przez

Ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał. (1P 1, 15)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *