Oaza Rodzin I st. Kraków 2019

Braliśmy udział w rekolekcjach Domowego Kościoła I stopnia w Kluczborku w dniach 2-18 sierpnia 2019 r. To był błogosławiony czas, który zbliżył nas do Boga i do siebie nawzajem. Odkryliśmy, że Domowy Kościół to nasze miejsce w Kościele, w którym czujemy się dobrze i w którym chcemy razem wzrastać.

Czas rekolekcji był czasem spotkania z Przyjacielem, z którym mogliśmy posiedzieć serce przy sercu i trwać w ciszy, smakować obecność, opowiadać o tym, co dla nas ważne. Był czasem odświeżenia tej relacji, uradowania się nią na nowo, ponownego odkrycia, że Jezus jest przy nas i nieustannie się nami cieszy. Rekolekcje przyniosły również wzmocnienie naszej relacji małżeńskiej, wielkim świadectwem była dla nas nasza para moderatorska, sami mieliśmy okazję powiedzieć sobie wiele ważnych słów… To wszystko przypomniało nam i utwierdziło nas w przekonaniu jak ważni jesteśmy dla siebie i jak bardzo się kochamy. Wiele zaczerpnęliśmy też wiedzy o duchowości małżeńskiej z nauczań księdza Gabriela.

Wyjeżdżamy z pragnieniem stawania się ludźmi zanurzonymi w modlitwie, by codziennie oddawać Bogu nasze sprawy, słuchać Jego głosu i ufać, że Pan sam działa. Chcemy być piękni Jego pięknem.

Beata i Andrzej

Written By
More from D.K.
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *