Rekolekcje z Komunikacji

Najlepszym komentarzem tych rekolekcji niech będzie poniższe świadectwo:

Rekolekcje w Przystani dla Rodzin przeżyłam z wielką uwagą i zaciekawieniem. Wiele emocji uwolniło się podczas warsztatów, a także na modlitwie. Atmosfera jaka panowała podczas całego mojego pobytu, sprawiła, że mogłam się otworzyć zarówno w rozmowie z prowadzącymi warsztaty, a także w rozmowie z Panem Bogiem. 

Najważniejszymi momentami tego czasu tutaj była adoracja Najświętszego Sakramentu, na której zrozumiałam co szatan potrafi z nami robić, po to, by nas odciągnąć od Pana Jezusa. Kolejnym ważnym momentem było to, kiedy straciłam poczucie czasu spędzonego na modlitwie z Jezusem w kaplicy. 

Wielkie słowa uznania dla prowadzących rekolekcje. Szczególnie dla Kariny i Adama, którzy mieli wspaniały plan prowadzenia, a także wyczerpująco starali się rozwiązać każdy problem, jaki był poruszany. Wnieśli też wielką naukę w radzeniu sobie z odczytywaniem naszych uczuć, zachowania, przy tym dając poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Podczas warsztatów otrzymałam wiele mądrych rozwiązań problemów, z którymi ciężko nam iść przez życie. 

Kuchnia, a dokładnie posiłki smaczne, domowe jedzenie. Ks. Gabriel ciepły i sympatyczny, wyczerpująco porusza każdy temat. Kazania prowadzi ze zrozumieniem i łatwo można z nim nawiązać kontakt. Ks. Radek miły i kontaktowy, chociaż mało Go zdążyłam poznać. Bycie we wspólnocie jest dla mnie wzmacniające i wspiera moją wiarę w Boga, a tutaj na tych rekolekcjach tego doświadczyłam. Dziękuję też za piękny akompaniament na gitarze oraz cudny śpiew. 

 

More from Ks. Gabriel Pisarek
Kościół Żywy czyli Oaza Modlitwy
Od 13 do 20 stycznia Diakonia Modlitwy Diecezji Warszawsko-Praskiej prowadziła rekolekcje pt....
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *