Zaproszenie na zabawę Sylwestrową w Kluczborku

 Co?
„Zabawa Sylwestrowa” – to jedyna okazja do spędzenia tego niepowtarzalnego momentu wspólnie z najbliższymi.

Jak?
Bawimy się całą noc do białego rana. Krótko przed północą przerywamy zabawę i idziemy do kaplicy na Eucharystię, którą rozpoczynamy równo z nadejściem Nowego Roku. Potem kontynuujemy zabawę. Zabawa jest bezalkoholowa, nie jest przewidziana nawet symboliczna lampka szampana.

Dla kogo?
Dla całych rodzin z dziećmi, babciami i dziadkami oraz teściami, mile widziani są też kuzyni i kuzynki, wujkowie ciocie, a także stryjkowie i stryjenki.

Przez kogo?
Gospodarzami są Księża Sercanie i Dom Rekolekcyjny w Kluczborku. Zabawę sylwestrową prowadzi doświadczony Disc Jockey, a także zawodowi wodzireje animujący wspólne zabawy w zależności od potrzeby i chęci uczestników. Muzyka sprawdzona i specjalnie selekcjonowana.

Gdzie?
Gościny udzieli nam Dom Rekolekcyjny Księży Sercanów im. o. Jana Leona Dehona, ul. Strzelecka 42, 46-200 Kluczbork. Dla pragnących pozostać na noc jest możliwe zakwaterowanie za dodatkową opłatą w pokojach dwu osobowych lub większych, niektóre posiadają łazienki.

Jakie są koszty?
Pełny koszt za udział w Sylwestrze bez noclegu:
osoba dorosła –  100 zł.
dzieci do 3 lat – 30 zł za cały pobyt.
dzieci od 3 lat do 13 lat (włącznie) – połowa ceny.
młodzież od 14-go roku życia tak jak dorośli.
cena noclegu od osoby zajmującej łóżko 35 zł.
Prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 100 zł możliwie szybko po zgłoszeniu swojego uczestnictwa u ks. Bartosza Mrozek SCJ, którą dokonujemy na konto: Klasztor Księży Sercanów im. O. Jana Leona Dehona, ul. Strzelecka 42, 46-200  Kluczbork, koniecznie z dopiskiem „Sylwester 2019 i (podać nazwisko)”. Nr konta: 61 2030 0045 1110 0000 0279 9300
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i duże zainteresowanie samo zgłoszenie bez wpłaty zaliczki nie gwarantuje jeszcze uczestnictwa.
Zaliczki proszę wpłacać jedynie po wcześniejszym kontakcie mailowym.

Do kogo się zgłaszamy?
Zgłoszenia przyjmuje ks. Bartosz Mrozek SCJ, proszę pisać na adres:  bartoszm_scj@o2.pl

Pozostałe informacje
Zabawa rozpoczyna się o godz. 20.00 krótką wspólną modlitwą i przekazaniem potrzebnych informacji zaś skończy się o 5.00 rano. O północy przewidziana jest Eucharystia w kaplicy domowej, na której gromadzą się wszyscy uczestnicy wraz z dziećmi. Udział w Eucharystii należy traktować jako uczestnictwo we Mszy św. noworocznej.
Przewidziane są dwa posiłki ciepłe oraz zimny poczęstunek dostępny cały czas, podobnie zimne napoje, kawa i herbata oraz ciasto. Zabawa sylwestrowa jest bezalkoholowa!
Dla chętnych jest możliwość przenocowania za dodatkową opłatą 35 zł od osoby. Rano nie jest przewidziane śniadanie, a tylko możliwość zrobienia kawy.
Osoby chcące włączyć się w przygotowanie Sylwestra (służba liturgiczna śpiewy i czytania na Eucharystii, dekoracja domu, pomoc w przygotowaniu stołów i w ich obsłudze w czasie dwóch gorących posiłków, ewentualnie przy opiece nad dziećmi proszone są o kontakt z ks. Bartoszem na adres:  bartoszm_scj@o2.pl

Written By
More from D.K.
Komentarz księdza Pisarka do niedzielnej Ewangelii (22.03.2020r. Niedziela Laetare)
“Chrystus jest Światłością. I podobnie jak światło – oświeca wszystko wokół” Wysłuchaj...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *