Dwanaście randek w dwa dni, styczeń 2017

Siedemnaście par małżeńskich z całej Polski od Szczecina po Kalwarię Zebrzydowską w dniach 6-8 stycznia 2017 roku wzięło udział w rekolekcjach „Dialog na każdy dzień”.
Para prowadząca – Małgorzata i Rafał Lasek z dużą dozą humoru, często posiłkując się własnym świadectwem wprowadzało uczestników rekolekcji w poszczególne randki małżeńskie. Opiekę duchową i sakramenty dla wszystkich sprawował ks. Gabriel Pisarek scj.
Zadowoleni uczestnicy deklarowali chęć powrotu do naszego Domu Rekolekcyjnego na kolejne weekendy tematyczne.

“Polecam weekendowe rekolekcje pt. „Dialog na każdy dzień”- chcesz poznawać na nowo siebie i swojego męża i zakochać się w nim jeszcze raz – skorzystaj. Walczcie o siebie i o swoje! Polecam. Chcemy także z mężem zafundować takie bądź inne rekolekcje jako prezent ślubny dla naszej córki i przyszłego zięcia, którzy biorą ślub w maju.

Rekolekcje dały mi dużo refleksji, radości, trochę łez. Wniosły w moje życie nową nadzieję, że na płaszczyźnie naszego porozumienia wejdą pozytywne zmiany. Ważne było to, że była możliwość poruszania bardzo intymnych tematów, bo o nich niby tak prosto, ale jednak tak trudno rozmawiać.”

 

“Rekolekcje dały mi nowe spojrzenie na zobowiązanie dialogu i dowiedziałem się że modlitwa małżeńska to egzorcyzm prosty. Spędziłem ten czas z moją Kochaną Żoną na dialogu i umocniłem się w postanowieniu regularnych dialogów, aby przez rozmowy i modlitwy rozwiązywać problemy i sporne tematy.

Jeśli masz problem z dialogiem to nie zwlekaj i nie czekaj, tylko do Kluczborka uderzaj.”

 

 

Written By
More from D.K.
Baranki
Po dłuższej przerwie wszyscy radośnie z uśmiechem witali się w dniu przyjazdu...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *