Dwanaście randek w dwa dni, styczeń 2017

Siedemnaście par małżeńskich z całej Polski od Szczecina po Kalwarię Zebrzydowską w dniach 6-8 stycznia 2017 roku wzięło udział w rekolekcjach „Dialog na każdy dzień”.
Para prowadząca – Małgorzata i Rafał Lasek z dużą dozą humoru, często posiłkując się własnym świadectwem wprowadzało uczestników rekolekcji w poszczególne randki małżeńskie. Opiekę duchową i sakramenty dla wszystkich sprawował ks. Gabriel Pisarek scj.
Zadowoleni uczestnicy deklarowali chęć powrotu do naszego Domu Rekolekcyjnego na kolejne weekendy tematyczne.

“Polecam weekendowe rekolekcje pt. „Dialog na każdy dzień”- chcesz poznawać na nowo siebie i swojego męża i zakochać się w nim jeszcze raz – skorzystaj. Walczcie o siebie i o swoje! Polecam. Chcemy także z mężem zafundować takie bądź inne rekolekcje jako prezent ślubny dla naszej córki i przyszłego zięcia, którzy biorą ślub w maju.

Rekolekcje dały mi dużo refleksji, radości, trochę łez. Wniosły w moje życie nową nadzieję, że na płaszczyźnie naszego porozumienia wejdą pozytywne zmiany. Ważne było to, że była możliwość poruszania bardzo intymnych tematów, bo o nich niby tak prosto, ale jednak tak trudno rozmawiać.”

 

“Rekolekcje dały mi nowe spojrzenie na zobowiązanie dialogu i dowiedziałem się że modlitwa małżeńska to egzorcyzm prosty. Spędziłem ten czas z moją Kochaną Żoną na dialogu i umocniłem się w postanowieniu regularnych dialogów, aby przez rozmowy i modlitwy rozwiązywać problemy i sporne tematy.

Jeśli masz problem z dialogiem to nie zwlekaj i nie czekaj, tylko do Kluczborka uderzaj.”

 

 

Napisany przez

Ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał. (1P 1, 15)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *