Co to są Spotkania Małżeńskie?

Jesteśmy częścią międzynarodowego stowarzyszenia wiernych uznanego Dekretem Papieskiej Rady do Spraw Świeckich o nazwie Spotkania Małżeńskie.

Podstawową formą naszej pracy są małżeńskie weekendowe rekolekcje o charakterze rekolekcji zamkniętych. Odpowiednio przygotowane małżeństwa i kapłan wprowadzają uczestników do pracy własnej, polegającej na nauce i doświadczeniu dialogu w małżeństwie, z innymi ludźmi oraz przede wszystkim w dialogu z Panem Bogiem.

Na rekolekcje zapraszamy wszystkie małżeństwa (różny staż, różna kondycja małżeńska, różny poziom zaangażowania religijnego) które pragną, aby ich miłość małżeńska rozwijała się. Są one szczególnie pomocne dla par przeżywających kryzys małżeński. Uwaga – w rekolekcjach uczestniczymy bez dzieci!

Termin:

  • 18-20 września 2020
  • 19-21 marca 2021
  • 3-5 września 2021
  • 5-7 listopada 2021

Zgłoszenia dostępne pod nr. tel. 797 782 778
a także poprzez stronę  http://spotkaniamalzenskie.opole.pl/

 

 

Dotychczasowe rekolekcje

Spotkania małżeńskie w Kluczborku!

Spotkania małżeńskie w Kluczborku!

W dniach 18-20 września w domu Księży Sercanów odbył się weekend Spotkań Małżeńskich. W rekolekcjach małżeńskich wzięło udział 7 par małżeńskich. Z uwagi na…

Spotkania Małżeńskie, wrzesień 2019

Spotkania Małżeńskie, wrzesień 2019

Małżeństwo to nie stan a umiejętność “Osiem razy przeczytałem Biblię a i tak zepsułem swoje małżeństwo.” Powiedział na zakończenie rekolekcji Spotkań Małżeńskich jeden z…