Zaproszenie na Sylwestra dla rodzin

 Co?

„Zabawa Sylwestrowa” – to jedyna okazja do spędzenia tego niepowtarzalnego momentu wspólnie z najbliższymi.

 

Jak?

Bawimy się całą noc do białego rana. Krótko przed północą przerywamy zabawę i idziemy do kaplicy na Eucharystię, którą rozpoczynamy równo z nadejściem Nowego Roku. Potem kontynuujemy zabawę. Zabawa jest bezalkoholowa, nie jest przewidziana nawet symboliczna lampka szampana.

 

Dla kogo?

Dla całych rodzin z dziećmi, babciami i dziadkami oraz teściami J, mile widziani są też kuzyni i kuzynki, wujkowie ciocie, a także stryjkowie i stryjenki.

 

Przez kogo?

Gospodarzami są Księża Sercanie i Dom Rekolekcyjny w Kluczborku. Zabawę sylwestrową prowadzi doświadczony Disc Jockey’a, a także zawodowi wodzireje animujący wspólne zabawy w zależności od potrzeby i chęci uczestników. Muzyka sprawdzona i specjalnie selekcjonowana.

 

Gdzie?

Gościny udzieli nam Dom Rekolekcyjny Księży Sercanów im. o. Jana Leona Dehona, ul. Strzelecka 42, 46-200 Kluczbork. Dla pragnących pozostać na noc jest możliwe zakwaterowanie za dodatkową opłatą w pokojach dwu osobowych lub większych, niektóre posiadają łazienki.

 

Jakie są koszty?

Pełny koszt za udział w Sylwestrze bez noclegu:

osoba dorosła – 90 zł.

dzieci do 3 lat – 20 zł za cały pobyt.

dzieci od 3 lat do 13 lat (włącznie) – połowa ceny.

młodzież od 14-go roku życia tak jak dorośli.

cena noclegu od osoby zajmującej łóżko 35 zł.

Prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 100 zł możliwie szybko po zgłoszeniu swojego uczestnictwa u ks. Gabriela Pisarka SCJ, którą dokonujemy na konto: Klasztor Księży Sercanów im. O. Jana Leona Dehona, ul. Strzelecka 42, 46-200  Kluczbork, koniecznie z dopiskiem „Sylwester 2017 i (podać nazwisko)”. Nr konta: 61 2030 0045 1110 0000 0279 9300

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i duże zainteresowanie samo zgłoszenie bez wpłaty zaliczki nie gwarantuje jeszcze uczestnictwa.

 

Do kogo się zgłaszamy?

Zgłoszenia przyjmuje ks. Gabriel Pisarek, proszę pisać na adres: kluczborksercanie@gmail.com

 

Pozostałe informacje

Zabawa rozpoczyna się o godz. 20.00 krótką wspólną modlitwą i przekazaniem potrzebnych informacji zaś skończy się o 5.00 rano. O północy przewidziana jest Eucharystia w kaplicy domowej, na której gromadzą się wszyscy uczestnicy wraz z dziećmi. Udział w Eucharystii należy traktować jako uczestnictwo we Mszy św. noworocznej.

Przewidziane są dwa posiłki ciepłe oraz zimny poczęstunek dostępny cały czas, podobnie zimne napoje, kawa i herbata oraz ciasto. Zabawa sylwestrowa jest bezalkoholowa!

Dla chętnych jest możliwość przenocowania za dodatkową opłatą 35 zł od osoby. Rano nie jest przewidziane śniadanie, a tylko możliwość zrobienia kawy.

Osoby chcące włączyć się w przygotowanie Sylwestra (służba liturgiczna śpiewy i czytania na Eucharystii, dekoracja domu, pomoc w przygotowaniu stołów i w ich obsłudze w czasie dwóch gorących posiłków, ewentualnie przy opiece nad dziećmi proszone są o kontakt z ks. Gabrielem na adres: kluczborksercanie@gmail.com.