Małżeńskie drogi - dialog na każdy dzień

Charakterystyka rekolekcji:

Rekolekcje tematyczne dla małżeństw na temat „DIALOG NA KAŻDY DZIEŃ” prowadzone według programu „MAŁŻEŃSKICH DRÓG” przez doświadczonego kapłana i parę małżeńską. Rekolekcje wymagają dużego zaangażowania małżonków w związku z czym wymagany jest przyjazd bez dzieci.

Celem rekolekcji jest:

– pogłębienie relacji z Bogiem i między małżonkami
– zachęcenie do nieustannego budowania jedności małżeńskiej,
– okazanie poprzez świadectwo par małżeńskich jak można budować więź opartą na szacunku, miłości i dialogu

Rekolekcje przeznaczone są dla małżonków sakramentalnych, niezależnie od stażu małżeńskiego, wykształcenia oraz stopnia zaangażowania religijnego. Dla wszystkich małżeństw które pragną pogłębić swoje relacje i znaleźć nowe bodźce do budowy jedności małżeńskiej. Dla małżonków chcących zobaczyć w sobie i współmałżonku dobro, które tkwi w każdym z nas.

Kiedy?

Gdzie:

Dom Rekolekcyjny Księży Sercanów w Kluczborku, ul. Strzelecka 42
Miejsce przygotowane dla małżeństw. Dobre warunki bytowe. Pokoje z łazienkami lub z dostępem do łazienek oraz smaczna kuchnia domowa.

Zgłoszenia:
Małgorzata Lasek 660 459 080; lasekoaza@gmail.com

Prowadzący:

Małgorzata i Rafał Lasek. Małżonkowie od 22 lat, rodzice pięciu córek, w Domowym Kościele od 20 lat, długoletni współpracownicy Dekanalnej Poradni Rodzinnej w Kluczborku

Małgorzata i Rafał Lasek. ks. Gabriel Pisarek

 

Dojazd:

50°58’02.0″N

18°13’47.0″E

 

Dotychczasowe rekolekcje

Dwanaście randek w dwa dni!

Dwanaście randek w dwa dni!

Dwanaście randek w dwa dni! Weekend 20-22 kwietnia br. zgromadził uczestników rekolekcji pt. „Dialog na każdy dzień”. Nasz dom rekolekcyjny „przystań dla rodzin” gościł…