Sekret Całej Sakiewki

Termin:

  • 21 – 23 lutego  2020

 

Zgłoszenia przyjmują Marzena i Dariusz Malina, malina.md70@gmail.com

Rekolekcje obejmują tematykę Bożej ekonomii i są oparte na Piśmie św. Pomagają zapanować na rodzinnym budżetem lub osobistym. Uczą właściwej postawy wobec pieniędzy, jak oszczędzać lub wychodzić z długów. Wszystko w lekkiej i przystępnej multimedialnej formie. Rekolekcje mają na celu zmianę niewłaściwych przyzwyczajeń związanych z wydawaniem pieniędzy i nauczenie nowych zdrowych nawyków.

Prowadzący: Izabela i Paweł Korzec. Należą do Wspólnoty Domowego Kościoła. Działają w diakonii ochrony życia poczętego. Prowadzą także kursy finansowe pomagające ludziom wdrażać Boże zasady w codziennym operowaniu pieniędzmi, aby stawali się ludźmi wolnymi finansowo.

Zaangażowani od 2012r.  w chrześcijańską Edukacją Finansową Crown.  Należą  do Wspólnoty Domowego Kościoła Ruchu Światło –Życie w Kościele Katolickim dla której prowadzą regularnie rekolekcje i seminaria o tematyce Bożej ekonomii.

Są certyfikowanymi liderami Edukacji Finansowej Crown. Prowadzą Kursy Finansowe stacjonarne na Dolnym Śląsku , poprzez skype oraz konferencje pomagając ludziom we wdrażaniu Bożych zasad w codziennym życiu.

Izabela– w 1993 r. ukończyła Instytut Kultury Fizycznej na Uniwersytecie Szczecińskim z tytułem magistra, a w 2002 r. studia podyplomowe Doradztwa Personalnego na Katedrze Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego. Jest certyfikowanym wykładowcą i liderem EFC oraz konsultantem Kompasu Kariery i konsultantem PID do budowania mocnych zespołów. Jako mówca wystąpiła na konferencji w Szczecinie, Opolu, Krakowie, we Wrocławiu, w Świdnicy, w Paradyżu oraz w Lubinie. Ma doświadczenie w pracy ze środowiskiem nauczycieli oraz młodzieżą dotyczące m.in edukacji finansowej. W 2016 r. zorganizowała i przeprowadziła w Lubinie I Konferencję dla młodzieży gimnazjalnej o ww. tematyce.
W 2015r. założyła Wspólnotę Miriam w Lubinie, w której była liderem.
Od 2016r. jest Przewodniczącą Rady Fundacji Tuba.

Paweł– jest certyfikowanym liderem Edukacji Finansowej Crown oraz konsultantem PID. Od blisko 20 lat zawodowo związany z japońskim koncernem TOYOTA.
Swoją aktywność wykorzystuje nie tylko na polu zawodowym, od 2014 r.  angażuje się w posługę we wspólnocie  Mężczyźni Św. Józefa w Lubinie.

Mieszkają w Lubinie, na Dolnym Śląsku.
W 2017 roku zajęli się jako Wodzireje prowadzeniem i animacją zabaw bezalkoholowych.
Oboje lubią aktywny tryb życia, szczególnie sporty zimowe oraz taniec towarzyski.

Na rekolekcje nie zabieramy dzieci.

Dotychczasowe rekolekcje